Kurtyny paskowe z PCV


Kurtyny paskowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o duże powierzchnie użytkowe. Stosuje się je na przykład w magazynach czy na zapleczach dużych sklepów.

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ surowiec, z jakiego są wykonane jest odporny na wilgoć, na działanie olejów, na zabrudzenia i tym podobne czynniki. Kurtyny paskowe z PCV. Dlatego kurtyny paskowe z pcv są coraz powszechniej zamawiane i stosowane. Są one także coraz bardziej udoskonalane.

Tam, gdzie kurtyny z pasów pcv są stosowane poza budynkami, na przestrzeniach narażonych na mrozy, mają one właściwości mrozoodporne. Odpowiednie zamocowanie daje możliwość rozsuwania kurtyny i dzięki temu wózki transportowe, mogą swobodnie przemieszczać się do oddzielonych nimi pomieszczeń.

Łatwiej takie kurtyny utrzymać w czystości z uwagi na surowiec, z jakiego są wykonane. Możemy bez trudu zaopatrywać się w tego rodzaju kurtyny paskowe pcv – dzięki coraz to doskonalszym metodom produkcji. Jeśli chodzi o kolorystykę, najczęściej spotykamy je w zmatowanym białym kolorze.

Polecane: Szklarz – lustra na wymiar.